Виносна антена ACASOM ROC6 N-Type 2.4G/5.2G/5.8G 20W
В наявності
Отримати консультацію *наявність уточнюйте у менеджера
Скорочений опис
Загальні характеристики
Производитель Характеристики антени Основні технічні характериски Назва продукту ROC-6 Частотний діапазон 2.4GHz & 5.2GHz & 5.8GHz Вихідна потужність 20W (43 dBm) Функція Підсилення сигналу Максимальний вихід 2400–2500 MHz – 43 dBm (20W) 5150–5350 MHz – 43 dBm (20W) 5725–5850 MHz – 43 dBm (20W) Підсилення антени 2400–2500 MHz: 15 dB ±1 5150–5350 MHz: 18 dB ±1 5725–5850 MHz: 18 dB ±1 Підсилення прийому 2400–2500 MHz: 10 dB ±1 5150–5350 MHz: 12 dB ±1 5725–5850 MHz: 12 dB ±1 Підсилення передачі 2400–2500 MHz: 20 dB ±1 5150–5350 MHz: 20 dB ±1 5725–5850 MHz: 20 dB ±1 RF-конектор N-Female Вхідна потужність тригера Min: 3 dBm / Max: 23 dBm EVM 3%@33dBm 802.11g 54Mbps OFDM 64QAM BW 20MHz Коефіцієнт шуму < 2.5 dB Ємність акумулятора 10000 mAh @ 7.4V / 5000 mAh @ 14.8V Сила струму 3A Напруга зарядки 16.8V Затримка перемикання TX/RX < 1 μs Індикатор Сенсорний дисплей з відображенням рівня у відсотках Екран Сенсорний дисплей Температура роботи -40°C ~ +70°C Температура зберігання -40°C ~ +70°C Розмір корпусу 210×310×41 мм Вага 2.1 кг (без аксесуарів) Комплектація Антена ROC6 Кріплення Зарядний пристрій Набір перехідників Набір викруток Кейс пластиковий захисний
Всі характеристики
Бездротовий сигнал у більшості випадків потребує підсилення. Це питання є актуальним для супутникових та телекомунікаційних засобів зв’язку. У системах Wi-Fi задля цього встановлюють спеціальне обладнання. ACASOM ROC6 N-Type 2.4G/5.2G/5.8G 20W – саме такий пристрій, який здатен виконати цю непросту задачу. Створити умови для стабільного та зручного спілкування. Сучасна розробка здатна працювати в широкому частотному діапазоні. За її допомогою забезпечується ефективне надійне з’єднання між різними користувачами, які розташовані на відстані. Виносна антена допомагає розширювати зону покриття бездротової мережі. Вона здатна зменшити втрати сигналу у місцях з перешкодами. Це можуть бути частини рельєфу, дерева, стіни та інше.
Принцип роботи
  • системи Starlink;
  • Wi-Fi-роутери;
  • дрони;
  • точки доступу;
  • системи відеоспостереження.
Можливості використання
  • будівельні майданчики;
  • ферми;
  • підприємства;
  • бази відпочинку.
  • робочі частоти: 2.4 GHz, 5.2 GHz і 5.8 GHz.
  • максимальна вихідна потужність – 20 Вт (43 dBm).
  • підсилення сигналу:
    • 2400–2500 МГц – до 43 dBm (20 Вт);
    • 5150–5350 МГц – до 43 dBm (20 Вт);
    • 5725–5850 МГц – до 43 dBm (20 Вт);
  • підсилення антени:
    • 2400–2500 МГц – 15 dB ±1;
    • 5150–5350 МГц – 18 dB ±1;
    • 5725–5850 МГц – 18 dB ±1;
  • підсилення прийому:
    • 2400–2500 МГц –10 dB ±1;
    • 5150–5350 МГц – 12 dB ±1;
    • 5725–5850 МГц – 12 dB ±1;
  • рівень шуму – менше ніж 2.5 dB;
  • ємність батареї: 10000 mAh (7.4V) або 5000 mAh (14.8V);
  • сила струму – 3A;
  • напруга підзарядки – 16.8V;
  • затримка перемикання між передачою та прийомом < 1 мікросекунди;
  • оснащена сенсорним дисплеєм із відображенням рівня заряду у відсотках;
  • робоча температура: від -40°C до +70°C;
  • габарити корпусу – 210×310×41 мм;
  • вага без додаткових аксесуарів – 2,1 кг.
Правила встановлення
Введення в експлуатацію
Технічні